ЕКОНОМНІ КРЕДИТИ
ОНЛАЙН НА КАРТУ
БУДЬ-ЯКОГО БАНКУ УКРАЇНИ

Отримати гроші

ЕКОНОМНИЙ КРЕДИТ
НА КАРТУ
С 50% ЗНИЖКОЮ

Отримати гроші

ЕКОНОМНИЙ КРЕДИТ
НА КАРТКУ
НА БУДЬ-ЯКОМУ ПРИСТРОЇ

Отримати гроші

ЧОМУ КРЕДИТ ОНЛАЙН НА БАНКІВСЬКУ КАРТКУ В УКРАЇНІ ВІД ECO CREDIT КРАЩИЙ?

Необхідна швидка фінансова допомога в Україні? Звертаючись до ECO CREDIT, Вам більше не потрібно порівнювати різні пропозиції, витрачати час на аналіз схем роботи МФО, боятися високих відсоткових ставок і прихованих «підводних каменів». Тільки ЕКОномні кредити для прогресивного населення!

Супершвидко

Тільки швидкі компанії


Безпечно

Тільки надійні компанії


Прозоро

Тільки чесні компанії


ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ОТРИМАТИ ГРОШІ?

Ви теж вважаєте, що кредити на картку повинні бути доступними кожному українцеві? Саме тому наші пропозиції дозволяють забути про довгі і виснажливі збори документації, надання довідок, поручителів, застав. Все, що необхідно для оформлення кредитної угоди, це:

Паспорт, ІПН або ID картка


Карта будь-якого українського банку


Мобільний телефон та електронна пошта


Бути старше
18 років


МИ НЕ ПОРІВНЮЄМО СЕРВІСИ, МІ ЇХ РЕКОМЕНДУЄМО!

Завдання команди фінансистів ECO CREDIT полягає не в порівнянні послуг декількох компаній (Ви можете запросто зробити це самостійно), а у визначенні найкращих умов, найкомфортніших і найнадійніших варіантів отримання кредиту на карту. Мінімізуйте переплати, користуючись рекомендаціями компетентних фахівців у сфері кредитування.

Прямі посилання. Порівняти зазначені параметри кредитної угоди з реальними нескладно. Ми безпосередньо посилаємося на пропоновані МФО, де кожен позичальник переконається в достовірності отриманої інформації.

Економічні новини. Ми пильно стежимо за фінансовим ринком країни, відбираємо для вас тільки актуальну інформацію. Зарплати, пенсії, комунальні платежі, інфляція та державні реформи — вся інформація (про це й не тільки) у єдиному місці.

Повні огляди МФО. Ми нічого не приховуємо — вказуємо всі переваги та недоліки різних компаній. Будьте поінформовані вчасно!

ВІДГУКИ ПРО НАС

Наші послуги популярні серед усіх верств українського населення. Реальні відгуки — реальна довіра.

Андрей Пирогов

Пенсіонер

Не знал, куда обратиться за кредитом. Заработки у меня небольшие, нет официальной работы, поэтому кредит не давали ни в банках, ни в кредитных обществах. Спасибо Эко Кредит, здесь мне подсказали нетребовательную компанию. В итоге получил 2000 грн примерно за 20 минут. Впечатляющая скорость!

Иветта

Студентка

Честно говоря, на время обращения к помощи этого сайта у меня были открытые просрочки. С такой репутацией не видела никакого смысла тратить время на оформление кредита. Но сотрудники сайта дали несколько дельных советов, как быстро погасить старые долги и взять новый кредит. Кровь из носу нужны были деньги, и я их получила. Благодарю от всей души.

Алла Ивановна

Медсестра

Хочу выразить свою благодарность компании Eco Credit. Даже и не думала, что микрозаймы могут быть реально недорогими. Вот мне например удалось получить 2500 грн на 15 дней с переплатой в 300 гривен. Сожалею, что не попала сюда ранее. Предыдущие два кредита отдавала несколько месяцев, а этот закрыла даже раньше положенного срока.

Марина Козороз

Інженер

Простота, швидкість, прозорі умови — на таке важко розраховувати в нашій країні, коли кожен шукає тільки власну наживу. Але із допомогою ECO CREDIT я уклала вигідну для себе угоду. Кредит сплачувала частинами, і відсотки при цьому поступово танули. Це реально зручно, рекомендую. І дякую операторам за допомогу в деяких питаннях.

Арсен

Охоронець

Де ж ви були раніше, коли я оформляв кредити під 3 відсотки в день? Случайно опинився на сайті цієї компанії і був приголомшений. Ніколи не думав, що мікрокредит можна оформить під 0,8% в день. Віддав швидше, чим планував, ще й зекономив на процентах. Не зря адміни назвали сайт ECO — це дійсно ЕКОномно!

Владислав Кулагін

Таксист

Как же не хватает таких компаний, как Eco Credit. Здесь заинтересованы в результате клиента, и это видно хотя бы по уважительному и вежливому отношению операторов. Помогли оформить почти что моментальный кредит, с минимальной переплатой и на нужный мне срок. В следующие разы я уже знаю, куда обращаться, и всё благодаря этому сайту.

Петро

Приватний підприємець

Чудова компанія. Перейшов по запропонованій ссилці і попав на сайт компанії, де мою заявку розглянули за пару хвилин. Гроші перевели дуже швидко, дали на вибір різні варіанти повернення. Була проблема. Не мав можливості віддати гроші точно в оговорений строк. Приємно порадували пропозицією продлити терміни угоди. В результаті переплатив чуть більше 400 гривен. Це мєлочі, якщо враховувати, наскільки потрібним мені був той кредит.

Ирина Регуш

Домогосподарка

Всё-таки рискнула воспользоваться помощью компании в поиске подходящей кредитной организации. Никогда бы не подумала, что настолько профессиональные услуги могут быть бесплатными. Зачем лишний раз платить брокерам, если можно обратиться в ECO CREDIT? Сегодня уже третий раз взяла кредит через этот сайт. Надеюсь, всё пройдёт гладко, как и в предыдущих случаях.

Любомир

Менеджер інтернет магазину

Терміново треба було поставити зимові шини, бо літні уже свій ресурс вичерпали. Вільних грошей не було. Але на даному сайті найшов немало цікавих пропозицій щодо дешевого кредитування. Ризикнув і не прогадав. Тепер за безпеку на дорозі не переживаю, а борг вдалося повернути в повному обсязі. Щоправда, на день запізнився, але ніяких штрафів не отримав. Дякую, ви мене виручили.

КРЕДИТУВАННЯ ВСІХ РЕГІОНІВ КРАЇНИ

Оформити швидкий кредит на свою картку можна з будь-якої точки нашої країни. Місто або село, столиця чи провінція, Замагора чи Горлівка — до нас звертаються без оглядки на географічний фактор. Нижче — список міст, звідки найчастіше надходять заявки.

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Харків

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Київ

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Одеса

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Запоріжжя

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Кривий Ріг

Взять деньги в займы онлайн на банковскую карту

Херсон

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Миколаїв

Взять деньги в займы онлайн на банковскую карту

Полтава

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Житомир

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Маріуполь

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Вінниця

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Кіровоград

Взять деньги в займы онлайн на банковскую карту

Суми

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Кременчуг

Взять деньги в займы онлайн на банковскую карту

Черкаси

Взяти гроші в позики онлайн на банківську карту

Мелітополь

Кредит онлайн на картку

Ситуації в житті бувають різні, але, згідно зі статистикою, гроші допомагають вирішити до 80% проблем. Якщо до зарплати ще довго, а кошти потрібні  тут і зараз, що робити? Платіж по іпотеці, необхідність в ліках і інші життєві проблеми … Перше що приходить в голову в таких ситуаціях – кредит. Вони бувають різними: готівкою, оформлення кредитної карти, кредит на карту в Україні та інші.

Зараз досить поширеними стали кредити онлайн на карту, тому слід розібратися, що це таке, і які умови їх отримання. Це зручна послуга зі своїми плюсами і мінусами. Якщо говорити коротко, то сама процедура оформлення – досить нескладна, слід тільки заповнити заявку на онлайн кредит на карту в Україні, дочекатися рішення, і гроші ваші. Часто це виступає швидким вирішенням раптових фінансових проблем.

Умови отримання кредиту на картку

У більшості випадків вимоги до позичальника стандартні: вік від 18 і до 65 років, наявність постійної роботи, прописка і відповідне громадянство. Якщо Ви не підходите під ці умови, можна попросити взяти кредит на себе близького друга або родича.

Процедура оформлення

Щоб взяти кредит онлайн на банківську карту (Україна), найчастіше необхідно заповнити розширену заявку, в якій потрібно вказати наступну  інформацію:

  1. Прізвище, Ім’я, По батькові (вказуємо так як в паспорті і без помилок).
  2. Дата народження.
  3. Серія і номер паспорта.
  4. Ким, де і коли виданий.
  5. Повна інформація про роботу (загальний стаж, місце і посаду, зарплата, фактична адреса роботи).
  6. Інформація про додаткові доходи (здача в оренду квартири, машини, підробіток і т.д.).
  7. Дані про склад сім’ї (сімейний стан, кількість і роки народження дітей, з ким проживаєте).
  8. Контактна інформація (адреса електронної пошти, телефон мобільний і стаціонарний).
  9. Контакти осіб, з ким ви часто спілкуєтеся (телефони родичів, друзів, колег, робочий телефон).

Інформацію необхідно вказувати правдиво, оскільки багато кредитних організацій телефонують за вказаними контактними номерами і перевіряють надані дані. Також в анкеті може знадобитися номер ІПН, водійське посвідчення, інформація про наявність у власності нерухомості (дача, квартира, машина, гараж і т.д.) і рухомого майна. Кредитодавець таким чином підстраховується – на підставі всіх цих даних оцінюється ваша платоспроможність.

Щоб отримати кредит онлайн на карту, крім інформації про себе, потрібно буде авторизувати її для підтвердження, що вона належить саме Вам, а не будь-якому  шахраєві. Потрібно буде ввести номер банківської  картки, дату видачі, прізвище, ім’я, на кого вона оформлена, і пройти процес верифікації. Якщо з вашої картки спишуть в процесі суму від 1 до 5 гривень, не лякайтеся – це потрібно всього лише для підтвердження авторизації. Після видачі позики гроші обов’язково повернуть.

Після всіх цих маніпуляцій потрібно буде дочекатися рішення по заявці. Якщо гроші в кредит онлайн на карту схвалені, то подальші дії будуть описані на сайті. Щоб взяти кредит онлайн на картку, знадобиться скан вашого паспорта і, можливо, інших  документів. Якщо прийшла відмова – не турбуйтеся, заявку можна буде подати знову, через деякий час. Основною причиною для відмови є вказівка недостовірних даних. Крім того, спроби використання підроблених документів будуть розцінюватися як шахрайство, а це вже стаття Кримінального Кодексу.

Плюси і мінуси

Безумовний плюс online-кредитів на картку – це швидкість їх отримання. Вся процедура оформлення займе у Вас 7-30 хвилин, разом із заповненням заявки, її розглядом, прийняттям рішення і отриманням грошей на карту. Погодьтеся, бувають такі ситуації, коли чекати схвалення кредиту в банку часу немає, а гроші потрібні тут і зараз. Мікропозика  в таких випадках буде найоптимальнішим рішенням.

Плюсом є і те, що ніяких довідок збирати не треба. Всіх даних, вказаних Вами згідно вищезазначеного списку, цілком вистачить. Поручителі і застава теж не знадобляться.

Нікуди йти вам не потрібно – ви отримаєте необхідну суму, не виходячи з дому. Зручно, чи не так?

До речі, якщо ви неодноразово допускали прострочення по кредитах, і в підсумку кредитна історія – зіпсована, це не завжди стає приводом для відмови видачі грошей в борг. Навіть мінімальне прострочення по кредиту значно псує всю картину, 1-2 дні – і ні один банк Вашу заявку вже не схвалить. Навіть при іпотечному кредитуванні програма-скоринг оцінює кредитну історію потенційного позичальника.

Отже, виділимо ще один плюс – поліпшити свою кредитну історію не складно! Досить кілька разів оформити договір на кредит, вчасно погасити кредит  разом з нарахованими відсотками, і кредитна історія виправляється. Бюро кредитних історій отримує відомості про своєчасні платежі  і вносить їх в кредитну історію  позичальника.

Крім усього іншого, онлайн гроші на карту (Україна) мають  великий відсоток позитивного схвалення заявок – до 97-98%. Дострокове погашення дозволено, ви навіть можете взяти кредит на карту на 30 днів, а виплатити борг за коротший термін.

Взяти кредит онлайн на карту (Україна) можна в будь-якому місті і з будь-якого пристрою, тобто, якщо немає ноутбука або комп’ютера, а під рукою тільки мобільний телефон з виходом в Інтернет, оформити заявку можна без проблем.

З мінусів можна виділити лише широке поширення спритних шахраїв. Щоб уникнути цього, вибирайте тільки перевірені організації. Наприклад, «ЕКО КРЕДИТ» підкаже компанію, яка не обдурить, і виступить гарантом здійснення вдалої угоди.

Вважаєте мінусом процентну ставку? Врахуйте, що кредит онлайн на картку видається невеликими сумами, тому невелику переплату можна цілком і не відчути.

Де взяти кредит?

Де взяти гроші в борг онлайн на карту (Україна)? Можна просто ввести в пошуковій системі запит «гроші на карту (Україна)», і система видасть Вам за запитом величезну кількість сайтів. При виборі організації для отримання кредиту дізнайтеся, чи є у неї ліцензія. Краще такі угоди оформляти в перевіреної компанії або за рекомендацією, адже багато МФО приховують комісії, штрафи за прострочення, послуги страхування та інші «підводні камені».

Компанія «ЕКО КРЕДИТ» ніколи не обманює своїх клієнтів, оскільки дбає про свою  репутацію. До вашої уваги тільки надійні і перевірені мікрофінансові організації.

Як сплатити кредит?

Способів оплати по кредиту існує більш ніж достатньо, необхідно тільки підібрати найбільш зручний для себе. Більш того, багато способів погашення не включають в себе ніяких комісій.

Онлайн способи оплати: банківською картою, Приват24 (ПриватБанк), особистий кабінет.

Оплата готівкою: термінали IBOX, 24nonStop та ін., банківський платіж. Після оформлення кредиту позичальникові буде надана квитанція-зразок, в якій вказані реквізити компанії-кредитодавця.

Наслідки прострочення платежу

Позичальникові можуть нарахувати штраф, який доведеться сплачувати в обов’язковому порядку. Можливо, вам і відтермінують платіж на 3-4 дні, але це буде всього лише винятком із правила, тому зловживати довірою кредитодавця ні в якому разі не варто. Адже може трапитися що завгодно: банківський переказ занадто довго виконується, зарплату затримали, карту з грошима заблокували або заарештували. Як бачимо, ситуації бувають різні, і в будь-якому випадку варто попереджати кредитодавця, а не  ховатися від нього.

Якщо ж ви станете злісним неплатником і не будете оплачувати штрафи за прострочення, борг можуть передати колекторам або в суд. Про неправомірність дій таких організацій всім все відомо, тому ні в якому разі не доводьте себе до таких крайнощів. Суд же в такій ситуації буде не на боці клієнта, а передасть борг судовим приставам, які просто опишуть майно позичальника і заарештують всі  його рахунки.

Щоб ви не забули про необхідність здійснення платежу, вам може надходити СМС-сповіщення або лист на електронну пошту. Не ігноруйте такі повідомлення і, якщо маєте звичку забувати, встановлюйте нагадування або, що ще простіше, підключіть в своєму банку функцію Автоплатіж. У цьому випадку банк спише необхідну суму в день платежу, і за можливе прострочення не доведеться хвилюватися.

Більш того, здійснюючи платежі, ви заробляєте лояльність з боку кредитних організацій – є висока ймовірність, що наступний кредит ви отримаєте на більш вигідних умовах, наприклад, з меншою процентною ставкою. Кредитодавець може збільшити і ліміт суми через відсутність прострочень. Але всі ці нюанси краще уточнити безпосередньо в процесі оформлення позики.

Правила користування кредитом

Якщо день повернення кредиту вже близько, а повної суми для його погашення все ще немає, ви можете продовжити кредит онлайн на банківську карту, сплативши тільки відсотки. Часткове дострокове погашення також вітається – періодично  зараховуйте на свій рахунок невеликі, зручні і комфортні для свого гаманця суми.

Після повного погашення Ви можете в цей же день оформити новий кредит онлайн на картку в Україні.

Решта правил  у кожної кредитної організації свої, зазвичай вони вказані на сайті, тому щоб уникнути різних непорозумінь рекомендуємо ознайомитися з цією інформацією ще до отримання позики. Але є такі організації, як, наприклад, компанія «ЕКО КРЕДИТ», де розписані абсолютно всі можливі маніпуляції з мікропозик, а також наведено велику кількість МФО, що видають зручні і вигідні кредити.

Скільки  часу потрібно витрати?

Від стадії одержання схвалення заявки до отримання грошей може пройти деякий час (в межах декількох годин). Тривалість очікування залежить від оперативності фінансових організацій, які зазвичай переводять кошти миттєво. Затримки трапляються в основному в святкові і вихідні дні.

Якщо є час зачекати

Якщо немає потреби в терміновості отримання грошей або потрібна велика сума, можна подати заявку в банк, який відрізняється від мікрофінансової організації тим, що дає більші суми. Але при зверненні в банк людині потрібно зібрати необхідний пакет документів: паспорт, ІПН, водійське посвідчення, копія трудової книжки, виписка з зарплатного рахунку, довідка про доходи за останні 6 місяців і, можливо, деякі інші документи.

Щоб зібрати все це, потрібно досить багато часу. Головний офіс роботодавця, наприклад, може перебувати в іншому місті, і копію трудової будуть висилати за запитом, а довідку про заробітну плату можуть робити від одного тижня до півтора місяців. При зверненні в банк всі надані дані будуть ретельно перевірятися: співробітник служби безпеки буде обдзвонювати родичів потенційного позичальника, його колег, друзів, начальство. Питання можуть виявитися каверзними – у батьків можуть питати, скільки поверхів у будинку, в якому ви працюєте. Навіть найменші розбіжності  можуть бути причиною відмови.

Процедура розгляду заявки може зайняти від одного дня до декількох тижнів. Якщо навіть всі документи зібрані, дані перевірені і кредит на картку онлайн (Україна) схвалили в банку, то заповнення документів і підписання договору теж займе певний час. А чи не простіше спробувати подати заявку прямо зараз через сайт ECO CREDIT?

Страхування і нав’язувані послуги

Багато банків включають в договір приховані комісії або ж страховку, наприклад, від втрати клієнтом роботи. Якщо людину звільнять за скороченням, то страхова компанія буде виплачувати за нього платежі по кредиту протягом півроку. Але для отримання такої страховки потрібно буде стати на біржу праці. Через  півроку платежі необхідно буде вносити вже самому позичальникові. Якщо ж він буде тимчасово непрацездатним, можна надати лікарняний лист, і на час хвороби страхова компанія також буде вносити платежі. Однак якщо людину звільнили за статтею, або ж він звільнився за власним бажанням, то ніяких страхових виплат не буде.

Ще одна поширена страховка – життя і здоров’я. У разі смерті позичальника або інвалідності страхова виплатить за нього кредит, і зобов’язання по ньому не ляжуть на плечі його родичів у спадок.

Існує безліч інших страховок, і в більшості випадків кредитний фахівець, який оформляє заявку, не запропонує від усього цього відмовитися. Тому, можливо, заявник просто переплатить величезну суму. Але якщо ж позичальника не попередили при оформленні, а вже вдома була виявлена нав’язана послуга, то протягом п’яти робочих днів Ви можете написати заяву на відмову від непотрібної послуги. Після цього можна написати заяву на частково дострокове погашення або ж не знімати гроші з рахунку, з якого і будуть списуватися щомісячні платежі. При частково достроковому погашенні банк може зменшити або щомісячний платіж, або термін кредиту, але, слід зазначити, що не завжди така опція доступна.

Крім нав’язаних додаткових послуг, зверніть увагу на процентну ставку (при взятті кредиту в організації ECO CREDIT вона «прозора», тобто прописується відразу). Якщо потрібна  велика сума і на тривалий термін, то переплата буде дуже навіть відчутна. Переплатити можна навіть в кілька разів більше, ніж взяли! Також багато банків приховують і «недоговорюють» про комісії  за внесення платежу. Перед підписанням документів дуже уважно ознайомтеся з договором, прочитайте кожен рядок. Вже давно вийшов закон про те, що банки не мають права в договорі друкувати  умови дрібним шрифтом, однак не всі цих  умов дотримуються.

Ще один момент, на який варто звернути увагу: після повного погашення кредиту обов’язково беріть довідку про закриття рахунку. У разі якщо для закриття рахунку не вистачає навіть однієї копійки, рахунок не закриється, та й позичальника можуть не повідомити про це. На цю суму щодня нараховуватиметься пеня, і через якийсь час ви дізнаєтеся, що ваша кредитна історія остаточно зіпсована. Але найсумніше, що на користь банку доведеться сплатити кругленьку суму.

Ще одна банківська хитрість- це розстрочка. Припустимо, знадобилося придбати в кредит через інтернет (на карту) якийсь товар, а банк пропонує оформити розстрочку без переплати. Тут все досить просто: магазин, де Ви збираєтеся що-небудь придбати, робить на товар, який потрібен людині, певну знижку, припустимо 20% (перед цим, звичайно, піднімає ціну відсотків на 30-40%, щоб не бути в мінусі) . Банк оформляє кредит на суму з урахуванням знижки, а виплачені відсотки і є та сама знижка. Крім того, ні магазин, ні банк не видасть розстрочку без додаткової платної гарантії та послуги страхування товару. Здавалося б, додаткова гарантія – потрібна річ. Однак за фактом виявляється, що при гарантійному обслуговуванні покупцеві компенсується лише робота, а запасні частини він змушений купувати за свої кошти.

Мінусів у кредиту в банку величезна кількість, чого не можна сказати про організацію ECO CREDIT, де кредит онлайн на будь-яку карту – це швидко, надійно і доступно. Всі правила прописані на сайті, а умови отримання і повернення кредиту до дуже прості. Більше не потрібно стояти в черзі перед касою банку – отримаєте гроші в кредит на карту і в той же день користуйтеся ними.

У порівнянні з кредитною карткою, що випускається банком, кредит онлайн на карту має вигідні переваги. Переказати гроші з кредитки в готівку ви зможете тільки з величезною комісією, після чого доведеться щомісяця здійснювати кредитні платежі. Відсоток за таким кредитом дуже високий, та й комісій досить багато. Деякі люди, взявши кредитну карту одного разу, потім роками не можуть виплатити навіть суму основного боргу. Тому якщо вам потрібна невелика сума, отримати кредит на карту – напевно, краще рішення з усіх можливих.

Коли кредит, взятий онлайн, не допоможе?

Такий кредит на банківську карту не підійде, якщо гроші потрібні на глобальні покупки. Наприклад, на придбання квартири. В цьому випадку доведеться подавати заявку в банк на іпотеку. Це дуже довгий процес. Суми для кредиту по іпотеці зазвичай починаються з декількох сотень тисяч гривень, а сплачувати за них доведеться щомісяця до декількох десятків років. Однак власне житло того варте, адже краще віддавати гроші банку, ніж орендувати чужу квартиру. При оформленні іпотеки більшість кредитних організацій пред’являють обов’язкову  умову – страхування. Воно буває трьох видів: страхують майно (тобто придбану квартиру) від повені, пожежі та інших лих.

Страхують також життя і здоров’я позичальника. У разі смерті або втрати працездатності через інвалідність першої або другої групи страхова компанія виплачує всю суму іпотеки банку.

І третій варіант страхування: страхування титулу. Буває, що люди купують квартиру на вторинному ринку. Переписали, приватизували, а через якийсь час з’являється ще один власник, який вважається безвісти зниклим. В цьому випадку ви як мінімум не втратите свої кошти.

Також при оформленні іпотеки знадобиться поручитель, близька людина, з гарною кредитною історією і стабільною зарплатою. Його дохід теж буде враховуватися на стадії розгляду заявки.

Про суттєву переплату  по іпотеці  відомо всім: поки позичальник виплачує кредит за свою квартиру, сума відсотків може виявитися рівною ще одній квартирі.

Акції та програми лояльності

Компанія ECO CREDIT стежить за регулярним проведенням акцій в різних МФО, завдяки чому кредит можна отримати за зниженою процентною ставкою. Так, постійним клієнтам надається можливість отримувати гроші під 0,8% комісії в день.

Для нових клієнтів багато компаній надають вигідну програму лояльності. Наприклад, на перший кредит діє знижка в розмірі 50%, а на другий – 30%.

Чи варто брати кредит на картку?

Якщо фінансові труднощі потребують швидкого вирішення , користуватися послугами мікрофінансових компаній безперечно варто. Онлайн-гроші на карту стануть у пригоді в будь-який час дня і ночі. Можливо, це виявиться навіть питанням «життя і смерті». Однак брати кредити варто лише в перевірених компаніях, та й  з виплатою заборгованостей затримувати не варто.

Взять деньги в займы онлайн на банковскую картуВзять деньги в займы онлайн на банковскую картуВзять деньги в займы онлайн на банковскую картуВзять деньги в займы онлайн на банковскую картуВзять деньги в займы онлайн на банковскую карту (2 773 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Получить кредит на карточку онлайн быстро и легко
Хватит ждать, давай играть!!!